Opinie

Rekomendacje Klientów

Szanowni Klienci! 

Serdecznie dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. To dla mnie ogromny zaszczyt i radość, że mogę sprostać Waszym oczekiwaniom. Bardzo się cieszę, że moje usługi pomogły Wam osiągnąć sukces.

Chcę również podziękować za wyrażenie opinii. Każda uwaga i sugestia jest dla mnie niezwykle cenna. Pozwala mi się rozwijać oraz dostosowywać usługi do Waszych wymagań. Jeszcze raz dziękuję za współpracę i spędzony czas. Jestem do Państwa dyspozycji i z chęcią pomogę w przyszłości.

Eliza Pyłko

Polecam. Bardzo kompetentna firma, godna zaufania. Bardzo podobało mi się podejście Pani Małgosi do klienta. Pełen ...


profesjonalizm i mega miłe nastawienie.

Agata Tarasiewicz

Byłam typem osoby, która mówiła „za co mam płacić agentowi?”. Jeździłam wcześniej po wielu mieszkaniach i mając ...


styczność z innymi agentami tylko utwierdzałam się w swoim przekonaniu, bo mimo że byłam chętna by kupić mieszkanie to po rozmowie z agentem zapał znikał. Tu jednak było zupełnie na odwrót. Do mieszkania nie byłam do końca przekonana, ale po 10 minutowej rozmowie z Panią Małgorzatą zdecydowałam się na zakup. Pani Małgosia zdziałała cuda. Przy każdym etapie wyjaśniła wszystko „po ludzku” i tak naprawdę załatwiła od a-z, więc moje słowa „za co mam niby płacić takiej agentce" zmieniły się w słowa „szczerze polecam, bo bez niej zapewne nie zdecydowałabym się na kupno mieszkania, ani nie sprostałabym w załatwianiu spraw". Uważam, że właśnie takie biuro i sama Pani Małgosia są warci każdej złotówki.

Ryszarda Chomicka

Pani Małgosia Łupińska jest osobą bardzo rzetelną i sympatyczną. Będę bardzo miło wspominać naszą współpracę. I polecam.

Sara Redos

Szukaliśmy mieszkania pod kredyt i przez doradcę kredytowego Bartosza Tołwińskiego udało nam się złapać kontakt z Małgosią...


Szukaliśmy mieszkania pod kredyt i przez doradcę kredytowego Bartosza Tołwińskiego udało nam się złapać kontakt z Małgosią. Dzięki temu szukanie mieszkania i załatwianie spraw kredytowych odbyło się w jednym miejscu i przebiegło bardzo bardzo sprawnie. Pani Małgosia ma bardzo dobry kontakt z klientem, kompleksowa obsługa, przekazywanie konkretnych informacji, trafne doradztwo, nienaganna aparycja :) Jak najbardziej polecam!

Ewelina Perkowska

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy właśnie na Panią Małgorzatę. Świetny kontakt, dostosowany pod każdą okoliczność. Empatia...


do drugiego człowieka. Odpowiedzi udzielane na wszelkie pytania, dzięki czemu czuliśmy się bezpiecznie, wiedząc że czuwa nad nami kompetentna osoba. Polecamy z całego serca.

Teresa Jabłońska

Zachwycona jestem współpracą z Panią Małgosią Łupińską. Sprzedaż mojego mieszkania to był temat bardzo zawiły i trudny, ale...


nie dla P. Małgosi! Empatia tej osoby jest uderzająca. Jest osobą rzetelną i profesjonalną, bardzo komunikatywną i energiczną. Podkreślam wysoki profesjonalizm i duże zaangażowanie. Bardzo życzliwe podejście do klienta. Polecę każdemu.

Anna Siedlecka-Karny

Polecam! Panią Małgorzatę wyróżnia profesjonalizm, kompleksowa obsługa, rzetelne informacje, punktualność. ...


Na 100% skorzystam z usług w przyszłości.

Agata i Krzysztof Dębiccy

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, a przede wszystkim:
- profesjonalnego podejścia do obowiązków


- miłej atmosfery współpracy
- punktualności oraz łatwości w przekazywaniu klientom zagadnień związanych ze specyfiką branży nieruchomości.
Małgorzata zna się na ludziach i ma do nich podejście.

Paulina Sionkowska

Bardzo polecam usługi Pani Małgorzaty. Jest to wesoła, uśmiechnięta, otwarta i bardzo pomocna osoba. Dzięki niej ...


nie baliśmy się zakupu naszej pierwszej nieruchomości. Pani Małgorzata od pierwszego dnia pokazała, że przede wszystkim liczy się dla niej komfort i poczucie bezpieczeństwa klienta. Jest pomocną i bardzo zorganizowaną osobą.

Izabela Mazur

Małgosia Łupińska jest jak Griffin z filmu „Faceci w Czerni 3”. Hipnotyzuje swoimi magicznymi oczami i ze 100% skutecznością przepowiada każdą


interesującą Cię wersję przyszłości. Intuicja, wiedza i niepowtarzalny urok osobisty. Zwyczajnie niezwyczajna postać w szarej rzeczywistości. Ta współpraca to był dla mnie zaszczyt. Dziękuję! Najbardziej zwróciło moją uwagę:
- fenomenalne zdjęcia (nieruchomości)
- punktualność
- dostępność 7 dni w tygodniu
Polecam!

Joanna Parfieniuk

Jestem bardzo zadowolona z usług P. Małgorzaty Łupińskiej. Poprowadziła mnie przez kupno mieszkania od A do Z, po drodze rozwiązując wszelkie moje


wątpliwości i załatwiając wszystkie formalności. Dużym plusem była elastyczność co do czasu i miejsca spotkań, co przy kupowaniu mieszkania na odległość jest nieocenione! A już wisienką na torcie było wynegocjowanie w moim imieniu korzystniejszej ceny i warunków zakupu nieruchomości. Szczerze polecam!

Elżbieta Waszkiewicz

Pani Małgorzata okazała się niezwykle profesjonalna i skuteczna. Zaangażowanie oraz doskonała znajomość swojej branży


(a także pokrewnych) sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie i przyjemnie – na ile było to możliwe w dzisiejszych czasach :) Szczególne podziękowania z mojej strony za bardzo dokładne wyjaśnienie kwestii niezrozumiałych dla „zwykłych” ludzi ♥ ♥ ♥

Irena Siemieniako

Korzystanie z Pani usług było czystą przyjemnością. Będziemy Panią polecać bez żadnych obaw znajomym.


Trafiliśmy do Di Brenta z polecenia i zachęcił nas pierwszy kontakt osobisty z Panią, a szczególnie zwróciła naszą uwagę Pani bezpośredniość, otwartość, empatia a przy tym profesjonalizm.

Marta Mielnicka-Suchowolec

Polecam skorzystanie z usług Di Brenta Nieruchomości. Świetny kontakt, b. dobry serwis, niestandardowe godziny pracy,


elastyczne podejście do klienta. POLECAM !

Vitalii Kravchenko

Pani Małgorzata Łupińska jest bardzo kompetentna, pomaga z wielkim zaangażowaniem.


Pomogła nam przejść przez całą transakcję bardzo szybko i sprawnie. Kontakt był zawsze bardzo, bardzo przyjemny. Była bardzo pomocna, szybka i profesjonalna. Dziękujemy i serdecznie polecamy!

Maja i Mariusz Cimoch

Pani Łupińska jest profesjonalistką w swoim fachu! Ma bardzo dobry kontakt z klientami i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych!


Wszystko przebiegało szybko i sprawnie – bez żadnych niedomówień. Współpraca z Panią Małgosią była czystą przyjemnością.
Zdecydowanie polecam!

Michał Równicki

Pani Gosia jest bardzo pracowitym i fachowym pośrednikiem. Moja transakcja przebiegła sprawnie i szybko. Bardzo polecam!

Zenaida Siemieniuk

Pani Małgosia okazała się pomocna. Jest też bardzo miłym człowiekiem. Profesjonalnie podeszła do zadania.


Sprzedaż mieszkania przy współpracy z Panią Małgosią to zabawa i niezła przygoda – potrafi zmienić każdy problem w miłą sytuacje, Szybko, sprawnie i na temat więc bardzo polecam.

Edwarda Karpienia

Bardzo miła i kulturalna Pani. Sprawy związane ze sprzedażą załatwione kompleksowo.


Pani Łupińska jest też kontaktowa, rzetelnie i skrupulatnie wypełniała swoje zobowiązania wobec nas. Nie mogliśmy trafić lepiej.

Sylwia Makowska

Pani Małgorzata Łupińska sumiennie i terminowo wywiązała się z wszystkiego na co się umówiłyśmy.


Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań. Ogromna wiedza i doświadczenie. Na każdym etapie mieliśmy wsparcie – dzięki temu czuliśmy się bezpiecznie i cały proces zakupu przeszedł o wiele spokojniej. To Kobieta anioł do zadań specjalnych. Dlatego z całym przekonaniem polecam Di Brenta Małgorzata Łupińska.

Katarzyna Trybułowska

Agent nieruchomości bardzo, bardzo (!) profesjonalny. Wskazówki jakie nam dała Pani Małgosia były bardzo przydane.


Dodatkowo jest otwarta i dostępna w kontaktach, przejrzyście i precyzyjnie wyjaśnia kolejne etapy zakupu nieruchomości. Dziękuję.

Jan Ambrożewicz

Super agent nieruchomości. Wspaniała wiedza na temat sprzedaży i i szybkość załatwiania spraw. Polecam.

Władysław Mocarski

Pełna profeska. Kontakt z Panią Łupińską był bardzo na wysokim poziomie. Serdecznie polecam i życzę Pani Gosi wszystkiego najlepszego.

Ewelina Złotorzycka

Bardzo fajna współpraca. Pani Gosia jest fajnym człowiekiem - efektywnym i słownym pośrednikiem nieruchomości.


Nie zostawiła mnie bez opieki ani na moment :) Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Marta Jastrzębska

Polecam!


Opinie Archiwalne

Łukasz Kruk

Wspaniała kobieta. Miło poznać osobę, która mówi tak dużo jak ja (może więcej? ;)


Kompetentna, pogania telefonami :) aby o niczym nie zapomnieć. Pomocna i wyrozumiała.

Emilia Wierzbicka

Współpraca od samego początku była udana. Niezwykle komunikatywna osoba, dokładnie wie czego oczekuje klient.


Pełen profesjonalizm. Dziękujemy za wszytko.

Robert Szymczyk

Serdecznie polecam współpracę, Pani Gosia Łupińska jest dobrze zorganizowana i pomocna.

Aneta Markowska

Profesjonalne prowadzenie wszystkich spraw związanych z kupnem mieszkania. Pełne zaangażowanie, kompetencja.


Na pewno skorzystam z usług w przyszłości.

Katarzyna Sawicka

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Zaangażowanie, wytrwałość i profesjonalne podejście oceniamy bardzo wysoko.


Pani Gosia naprawdę pomaga przy wyborze mieszkania - potrafi nawet odwieść od złej decyzji czy wprost podać wady mieszkania, a nie na siłę "wcisnąć". Jest osobą bardzo komunikatywną, szczerą i otwartą. Podczas spotkania spokojnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Zawsze bezproblemowy kontakt.

Piotr Sobecki

Jestem pod ogromnym wrażeniem jak Pani Małgorzata wywiązuję się z umowy i swoich obowiązków. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie.


Niezbędna pomoc o każdej porze dnia i nocy. Uważam, że takich doradców powinno być więcej. Szczerze polecam!

Łukasz Rurarz

Pełny profesjonalizm w tym, co robi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Małgosią.


Sprawę sprzedaży mieszkania doprowadziła do samego końca bardzo dokładnie. Naprawdę polecam.

Jan Ambrożewicz

Świetna agentka nieruchomości, miła, uprzejma, wszelkie formalności były załatwiane bez zwłoki. Cenię ją za zaangażowanie i szczerość.

Bartosz Kurzyna

Pani Małgosia okazała się osobą potrzebną i pomocną. Kontakt był możliwy o każdej porze dnia. Współpracę oceniam jako wzorową.

Krzysztof Łaban

Pani Małgosia jest osobą rzetelną, sumienną. Pomogła mi we wszystkich sprawach.


Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolony i będę polecał współpracę.

Grzegorz Baran

Serdecznie polecam. Fachowa, miła, kompetentna osoba. Tylko współpracować.

Agnieszka Gryko

Rzetelność w 100 %. Oddanie w sprawie całym sercem. Super kontakt w każdej sprawie. Pomoc nieoceniona!

Agata i Tomasz Hryciuk

Pełny profesjonalizm w przeprowadzeniu transakcji. Wszystko w terminie i na czas. Serdecznie polecam. 

Jarosław Kaczyński

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Małgosią. Każdemu życzę żeby ją spotkał.

Mirosława Gałaszewicz

Praca z Panią Małgorzatą Łupińską była bardzo rzeczowa i przyjemna.


Mogę powiedzieć, że pomoc i wiedza na temat sprzedaży nieruchomości i wszelkich formalności z tym związanych zasługuje na docenienie. Wielkie podziękowania!

Joanna Janyszko

Bardzo dobry kontakt. Pomoc w każdym momencie współpracy. Panią Małgosię Łupińską polecam.

Agnieszka Kapelewska

To już drugi raz! Bardzo komunikatywna, wspaniała osoba. Polecamy z czystym sumieniem. Pani Gosia to profesjonalistka w 100%!.

Antoni Huszcza

P. Małgosia Łupińska jest najlepsza w swoim zawodzie w skali kraju. Uczynna, kontaktowa i ma wiele innych dobrych cech.


Moje mieszkanie bardzo szybko i za dobrą cenę sprzedała. P. Małgorzata Łupińska jest po prostu kochana.

Marzena Mayer

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Małgorzatą Łupińską.


Wywiązała się bardzo profesjonalnie z wykonywanych obowiązków. Polecamy.

Katarzyna Rzędzian-Mróz

Współpraca z Panią Małgorzatą było czystą przyjemnością. Każdemu z wielkim przekonaniem polecę Panią Gosię Łupińską.

Martyna Nasierowska

JWspółpracę oceniam bardzo wysoko. Bardzo dobry kontakt oraz fachowa pomoc i doradztwo w każdej kwestii.


Doceniam również dyspozycyjność, która była zawsze i o każdej porze. Po prostu polecam!

Anna i Andrzej Radziwon

Współpracę z Panią Małgorzatą Łupińską oceniam wzorowo.


Pani Małgosia wykazała się ogromnym zaangażowaniem w kwestii poszukiwania i zakupu wymarzonego mieszkania. W każdej chwili była gotowa udzielić mi wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Doskonale zna się na rynku nieruchomości, wszelkich przepisach prawnych i kwestiach formalnych (o których ja nie mam pojęcia). Dokładnie tłumaczyła nam jak wygląda przebieg procesu zakupu mieszkania i załatwienie wszelkich formalności, którymi zajęła się od początku do samego końca (sprawdzenie dokumentacji, notariusz, przepisanie liczników). Pani Małgosia wykazała się bardzo dużą cierpliwością, a byliśmy bardzo "trudnymi" klientami. Z całego serca polecam współpracę z Panią Małgorzatą Łupińską.

Marta Świder

Komunikacja bardzo pozytywna, rzeczowo i profesjonalnie.

Aneta Włodkowska

Terminowość! Uprzejmość! Sprawa załatwiona wzorowo! Polecamy!

Cezary Krukowski

Pani Małgorzata jest bardzo profesjonalną agentką nieruchomości. Jesteśmy pod wrażeniem jej kompetencji i zaangażowania.


Bardzo sympatyczna osoba.

Rafał Udzielak

Świetne podejście do klienta. Pełne zaangażowanie, wzorowy kontakt. Ogólna ocena wzorowa!

Mariusz Grygoruk

Komunikatywna, godna zaufania, energiczna, empatyczna, otwarta na współpracę, dyspozycyjna, godna polecenia.

Magdalena Anewa

Jestem bardzo zadowolona. Pani Gosia jest komunikatywną i ciepłą osobą. Czułam się jako klientka bardzo "zaopiekowana".


Doceniam również bystrość umysłu i szybką pracę. Już poleciłam Panią Gosię innym jako swoją agentkę.

Maciej Sienkiewicz

Szybko, sprawnie i na temat. Wysoki profesjonalizm i duże zaangażowanie.

Urszula i Marian Gurzyńscy

Jesteśmy z rodziną bardzo zadowoleni z obsługi. Udało się kupić mieszkanie wymarzone! Gorąco polecamy Panią Małgosię Łupińską.


Pani Małgosia okazała się pomocna. Jest też bardzo miłym człowiekiem. Profesjonalnie podeszła do zadania.

Emilia Rogowska

Jest Pani fantastyczną, uśmiechniętą osobą. Profesjonalnie podeszła Pani do sprawy mieszkania.


Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak sprawny przebieg całego procesu sprzedaży. Bardzo dziękujemy i na pewno skorzystamy z Pani usług w przyszłości.

Anna Daniłowicz

Polecam serdecznie Panią Małgorzatą Łupińską za profesjonalne podejście do klienta, życzliwość i ludzką twarz.


Współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze, a wszelkie formalności doprowadzone do końca i na wysokim poziomie.

Michał Staniuk

Od samego początku współpracy z Panią Małgorzatą nie było żadnego problemu. Zaangażowanie było na najwyższym poziomie.


Dużym plusem był stały kontakt telefoniczny oraz fakt skupiania się przez Panią Małgorzatę nawet nad najdrobniejszymi szczegółami.

Dariusz Szypulski

Jestem bardzo zadowolony z usług biura i Pani Małgorzaty Łupińskiej. Błyskawiczna transakcja. Mieszkanie sprzedane w przeciągu tygodnia.

Jarosław Lewicki

Współpraca na wzorowym poziomie. Znajomość branży - super. Na każde pytanie odpowiedź wyjaśniająca wszelkie wątpliwości.


Kontakt w każdej chwili był bardzo dobry. Jestem bardzo zadowolony i polecam!

Waldemar Popławski

Atrakcyjna, elokwentna, pomocna, profesjonalna i kontaktowa. Bardzo serdecznie polecamy Panią Małgosię!

Patryk Proniewski

Pani Małgosia jest przemiłą, komunikatywną osobą, a przede wszystkim jest bardzo kompetentna w dziedzinie nieruchomości.


Współpraca z nią to czysta przyjemność. Przy kolejnej sprzedaży na pewno wrócimy do Pani Małgosi Łupińskiej. Współpraca poszła sprawnie i bezproblemowo.

Maria Leonowicz

Pani Małgosia jest bardzo komunikatywna, kompetentna, zawsze przygotowana. Po prostu więcej takich ludzi do współpracy.

Wiesław Wałkuski

Bardzo sobie cenię współpracę z panią Małgorzatą Łupińską, którą gorąco polecam wszystkim tym, którzy chcą sprzedać lub kupić nieruchomość.


Poza tym jest przesympatyczną osobą, uczynną, komunikatywną itd. POLECAM!

Bartosz Świerpiel

Super :)

Ewa Ilczuk

Pani Gosia Łupińska jest sympatyczna i rozmowna. Empatyczna. Łatwo i szybko nawiązuje nowe kontakty. Udziela odpowiedzi na pytania.


Jeśli czegoś nie wie lub nie jest pewna odpowiada na pytania w późniejszym terminie, gdy jest pewna poprawnej odpowiedzi. Jest sumienna, obowiązkowa i do polecenia innym osobom.

Michał Wróbel

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy.

Paweł Mucha

Bardzo fachowa i miła obsługa. Pomocna w każdej sprawie. Miły kontakt, zawsze uśmiechnięta.


Anna Bartosz

Pani Łupińska jest profesjonalna w swojej pracy. Bardzo miło nam się współpracowało i z przyjemnością będę polecać wszystkim.


Ekspresowo sprzedała mieszkanie i bardzo mi pomogła w trudnej decyzji. Dziękuję serdecznie!

Joanna Kucharewicz

Wszystko było przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Pani bardzo kompetentna, uczynna, miła i bardzo pomocna. Bardzo polecam.


Robert Andrzejczyk

Osoba bardzo kompetentna, punktualna. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

Paweł Zajkowski

Pani Małgorzata jest miłą i sympatyczną osobą, jest zawsze uśmiechnięta. Potrafi doradzić w trudnej sytuacji.


Pani Gosia to dobry negocjator.

Paweł Trzasko

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi Pani Małgorzaty Łupińskiej. Współpracę oceniamy bardzo pozytywnie.


Była pomocna przy załatwieniu wszystkich formalności. Obsługa miła, szybka, fachowa.

Barbara Nikitiuk

Bardzo dobry kontakt. Solidna i rzetelna. umowy jasne i klarowne. Uśmiech i klasa.

Barbara i Robert Sokół

Bardzo polecam P. Małgorzatę, kompetentna i konkretna osoba na właściwym stanowisku, do tego przesympatyczna. Dziękujemy :)

Dorota Rosłan

Rewelacyjna obsługa, żadnych problemów. Gorąco polecam.

Barbara Kulikowska

Bardzo fajna i miła osoba, zaangażowana w to co robi, komunikatywna. Perfekcjonistka.

Barbara Tchórzewska

Jestem bardzo zadowolona z nawiązania współpracy z P. Małgorzatą Łupińską.


Jest to osoba bardzo kompetentna, życzliwa, uczynna. Polecam zdecydowanie.

Alicja Dąbrowska

Jestem zadowolona. Serdecznie polecam.

Monika Jakubowska

Serdecznie polecam i dziękuję za wzorowe doradztwo przy zakupie mieszkania. Stały kontakt.


Rzetelne informowanie oraz same zalety przy współpracy. Polecam.

Patrycja Wojtach

WWspółpraca przebiegła wzorowo. Nie mam uwag.